Schoolagenda

september 2018

do
27
sep
22:30 uur

Oudermorgen groep 3

oktober 2018

di
02
okt
08:25 uur

Oudermorgen groep 3

di
02
okt
22:30 uur

Oudermorgen groep 3

wo
03
okt
10:00 uur

SAR-vergadering

wo
03
okt
10:00 uur

MR-vergadering

wo
03
okt
23:00 uur

Oudermorgen groep 3

vr
05
okt

Kinderboekenweek

za
06
okt
07:00 uur

Nieuwsbrief 2

vr
12
okt
14:15 uur

Kinderadviesraad

do
18
okt

studiedagen – alle leerlingen vrij (t/m vr 19 okt)

do
18
okt
08:25 uur

Gebedsgroep

ma
22
okt

Herfstvakantie (t/m vr 26 okt)

ma
29
okt
22:00 uur

Hoofdluiscontrole

november 2018

wo
07
nov
22:00 uur

Dankdag (Ontmoetingskerk)

vr
09
nov
08:00 uur

inloopavond groep 0 – 8

za
10
nov
06:00 uur

Nieuwsbrief 3

di
13
nov
22:25 uur

Oudermorgen groep 0 – 2

wo
14
nov
21:25 uur

Oudermorgen groep 0 – 2

za
17
nov
03:15 uur

Kinderadviesraad

di
20
nov

Week van de ‘Mediawijsheid’

wo
21
nov
21:25 uur

Gebedsgroep

do
22
nov
19:00 uur

GMR Vergadering

do
29
nov
09:00 uur

MR-vergadering

vr
30
nov
03:00 uur

Afscheid Arnold

december 2018

wo
05
dec

Sinterklaas

za
15
dec
03:15 uur

Kinderadviesraad

za
15
dec
06:00 uur

Nieuwsbrief 4

do
20
dec
07:30 uur

Kerstviering kleuters

vr
21
dec
07:30 uur

Kerst Singin

za
22
dec
01:00 uur

Alle leerlingen 12:00 uur vrij

di
25
dec

Kerstvakantie

januari 2019

ma
07
jan

Cito M-toetsen (t/m vr 11 jan)

ma
07
jan
22:00 uur

Hoofdluiscontrole

wo
09
jan
21:25 uur

Gebedsgroep

ma
14
jan

Cito M-toetsen (t/m vr 18 jan)

wo
16
jan
09:00 uur

SAR vergadering

vr
18
jan
07:00 uur

Schoonmaakavond (optioneel)

ma
21
jan

Cito M-toetsen (t/m vr 25 jan)

wo
30
jan
22:00 uur

Open huis

do
31
jan
08:00 uur

Aanmeldingsgesprekken

vr
01
feb
08:00 uur

Aanmeldingsgesprekken

februari 2019

za
02
feb
03:15 uur

Kinderadviesraad

za
02
feb
06:00 uur

Nieuwsbrief 5

do
07
feb
03:00 uur

Rapport 1

di
12
feb

Adviesgesprekken groep 8

wo
13
feb
21:25 uur

Gebedsgroep

vr
15
feb
07:30 uur

10-minutenavond (0-7)

za
16
feb
03:15 uur

Kinderadviesraad

di
19
feb

Adviesgesprekken groep 8

wo
20
feb
07:30 uur

10-minutenavond (0-7)

do
21
feb
09:00 uur

MR-vergadering

vr
22
feb

Studiedag personeel - alle leerlingen vrij

ma
25
feb

Voorjaarsvakantie (t/m vr 01 mrt)

maart 2019

ma
04
mrt
22:00 uur

Hoofdluiscontrole

za
09
mrt
07:00 uur

Nieuwsbrief 6

di
12
mrt

Studiedag personeel - alle leerlingen vrij

wo
13
mrt
22:00 uur

Biddag (Laurentiuskerk)

za
16
mrt
03:15 uur

Kinderadviesraad

do
21
mrt
07:00 uur

Schoolvoetbal (7 - 8)

do
21
mrt
07:00 uur

Gebedsgroep

ma
25
mrt

Buiten lessen verkeer (t/m vr 29 mrt)

wo
27
mrt
21:30 uur

Schoolreis kleuters

april 2019

wo
03
apr
22:25 uur

Grote rekendag

do
04
apr
04:00 uur

Schoolvoetbal (5 - 6)

wo
10
apr
10:00 uur

SAR-vergadering

vr
12
apr
22:25 uur

Koningsontbijt en koningsspelen

ma
15
apr

Stille week (t/m vr 19 apr)

di
16
apr

Eind CITO groep 8 (t/m do 18 apr)

wo
17
apr
08:30 uur

Paasfeestviering (groep 3 - 8) Laurentiuskerk

mei 2019

ma
06
mei
23:00 uur

Hoofdluiscontrole

wo
08
mei
22:25 uur

Gebedsgroep

do
09
mei
10:00 uur

MR-vergadering

za
11
mei
08:00 uur

Nieuwsbrief 7

wo
15
mei
22:25 uur

Uitwijkdatum sportdag

vr
24
mei

Juffenfeest

za
25
mei
04:15 uur

Kinderadviesraad

ma
27
mei

Schoolreisje groep 3 - 7

wo
29
mei

Studiedag personeel - alle leerlingen vrij

juni 2019

ma
03
jun

Buiten lessen verkeer (t/m vr 07 jun)

wo
05
jun
22:25 uur

Gebedsgroep

za
08
jun
02:00 uur

Alle leerlingen om 12:00 uur uit

di
11
jun

Cito E-toetsen (t/m vr 14 jun)

di
11
jun

Alle kinderen vrij

za
15
jun
08:00 uur

Nieuwsbrief 9

ma
17
jun

Uitwisselmomenten groep 2 - 3 (t/m vr 21 jun)

ma
17
jun

Cito E-toetsen (t/m vr 21 jun)

wo
19
jun
10:00 uur

SAR-vergadering

do
20
jun
10:00 uur

MR-vergadering

ma
24
jun

Cito E-toetsen (t/m vr 28 jun)

za
29
jun
04:30 uur

Kinderadviesraad

juli 2019

di
02
jul
00:30 uur

Kennismaken nieuwe groepen

di
02
jul
09:00 uur

Schoonmaakavond

wo
03
jul
22:25 uur

Gebedsgroep

wo
03
jul
23:00 uur

Rapport 2

wo
10
jul
08:30 uur

10-minutenavond - selectie (groep 0 - 7)

do
18
jul
04:00 uur

Jaarverslag

do
18
jul
08:00 uur

Afscheidsavond groep 8

za
20
jul
02:00 uur

Alle kinderen om 12:00 uur vrij